Je načase odlíšiť sa

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipiscing elit. Aenean et est a dui semper facilisis. Pellen tesque placerat elit a nunc. Nullam tortor odio, rutrum quis, egestas ut, posuere.

Výroba reklamných predmetov

Reklamné predmety sú dôležitú súčasťou budovania imidžu firmy. Prekvapte svojich obchodných partnerov malým suvenírom už na najbližšom stretnutí!

Polep automobilov a MHD prostriedkov

Automobil sa môže využiť aj ako efektívna reklama. Ukážte všetkým vodičom okolo, kto ste a čo robíte.

Grafické podklady

Logo je hlavným symbolom firmy a my pre vás vytvoríme také  grafické podklady, aby spĺňali všetky vaše požiadavky.  

Reklamné tabule

Jednoduchým spôsobom ako sa odprezentovať, sú aj reklamné tabule, ktoré svojim dizajnom  upútajú pozornosť.

Správa billboardov

Pre billboardy zabezpečíme všetko potrebne ako  ich správu, výlep a aj prenájom v súlade s platnou legislatívou.

Organizácia eventov

Rôzne eventy sú príležitosťou na nadviazanie nových kontaktov. Zabezpečíme aby z eventu odchádzali všetci  nadšení a spokojní.  

Grafické návrhy interiérov

Vytvoríme jedinečnú vizualizáciu vášho nového interiéru ktorý bude prispôsobený vašim konkrétnym požiadavkám a predstavám.

Potlač textilu

Trička a rôzny textil vo vašich farbách alebo s logom budú neoddeliteľnou súčasťou vašej firemnej identity.

Reklamné kampane

Požiadavky každého klienta sú iné, preto je nevyhnutne ku každému pristupovať veľmi špecificky a individuálne. Treba vhodne zvoliť reklamnú kampaň tak, aby bola presne šitá na mieru klienta. Návrhy musia obsahovať špecifickú nosnú myšlienku, od ktorej sa odvíja komunikácia tiež vhodne zvolene média ako aj reklamne kanály. To v konečnom dôsledku tvorí kvalitnú a úspešnú kampaň, ktorá zvyšuje predaj.

Nenašli ste službu, ktorú potrebujete?

V prípade, že potrebujete niečo, čo na stránke neuvádzame, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou sa s vami stretneme a preberieme všetky možnosti, ako vám vyhovieť. Zakladáme si na individuálnom prístupe a sme otvorení všetkým predstavám.

Naše služby vieme prispôsobiť vašim požiadavkám a pripraviť pre vás aj to, čo na našej stránke nie je uvedené. Preto nás neváhajte kontaktovať. Spolu nájdeme riešenie.


SK | EN

2018 © Group Agency s.r.o. | Dizajn: Peter Daňko